24Mar

Alates Hambaarsti Väike-Ettevõtte Omanik

Pittsburgh Artist Registrysuur küsimus: “hambaarst asukoht? Seal juhtub olema CPAs, kes hambaravi ,” Igav ütleb. Seal juhtub olema hambaarstid, kes raamatupidamine kraadi” või mitmesugused muud sorti koolituse, et saada neid juhiseid. Siiski on need kättesaadavad alates pangad. Mõned suulise ühendused on ühendused pangad samuti. rahalised plaanid , “Kõik on olukorraga ,” Igav ütleb.

Ja kodu, koht on suur, Igav ütleb. maja, mis see täpselt hinnata tava. See on luksus. See on tee . See võiks olla põnev, kuid see on kallis. muuta elustiili pärast hambaravi ülikooli keeruline, ütleb, et Genaro Igav, kes alustas oma tööd aastal Chicagos 1990. aastatel. Ta kiiresti märganud, et edukas hambaarsti tähendas edukas väike – omanik.

Sa avastad, kuidas täita ebatasasused ja säilitada pärlendav valged puhtad ja tervislikum hambaarsti ülikool. Samas Wells Fargo langes hambaarsti praktika , rahastamise pakub see sisaldab SBA tagatud laenud, mis viivad madala intressiga taseme tavaliselt. hambaarsti tööruum on operatory. See annab teavet oluliste algus ja , sealhulgas avamine asukoht uue aparaadi.

See on kaitseks mind , rentimine naabruses, vaid siis, kui on olemas elu vajadused. Minu praegune huvi on 7.9% ja ma ei saa kuidagi endale lubada anda võlu iga kuu. Endised õpilased on föderaalne laenud laenatud tasemel 7-9 korda corporation. Kõik, mis võib anda väga teretulnud aidake mind minu õppelaenu, kuid lõpuks mind hüpata-start .

startup liinil võib isegi olla ; Igav märkused selge kava. SBA on saanud tihe nõuded ja protsess paar kuud. SBA laenu põhineb sageli prime plus tasuta markup määr,, 2,25% kuni 2,75% ni. Kell peaminister tasu 3,5%, laenu oleks tasuta 5.75% 6.25% intressi.

ma olen tõsiselt föderaalse õppelaenu võlg. Kõike, mida te ei selgita, kuidas täpselt, et suurendada hallata ja kapitali äri krediidi võlg. ADA ‘ s Center for Professional Edu veebisait pakub teavet ja näpunäiteid, hambaarstid, sealhulgas kalkulaator juhtimise eest ettevõtte võlgu. Benjamin Pimentel võib olla töötajate NerdWallet -, rahandus-web-site. ADA, , Wells Fargo, praktika rahastada saidi teenindavad rahastamise nõudmisi hambaarstid, optometristid,

Gavin Shea, vanem direktor reklaami ja tulu kell Wells Fargo, kui ta on hambaarstid. Omandada praktika, üks hambaarst, kes on pensionile, on kindlasti ühist teed võetud uuenduslik hambaarstid. Üks on kindlasti tavade ja “tee üles,” Igav ütleb.

How to Consciously Create AbundanceTa tegi, seega sisselogimisel Illinois Hammaste Maailma ja Ameerika Suulise Association, ja seetõttu oli muljet ADA töö, et ta on üks paljudest organisatsiooni kõneisikud. California Suulise Association tava toetada saidi andmeid ja näpunäiteid äri aspekt .