12Jul

Fly 2 Mängu pealkirjad Online

Auto, Mercedes, B-class, Silver, Mercedes Benzlennureisid Katse 6 – saada oma esmase raketi, veel kaks punkti hapniku ja üks tasandil kaldtee . Pildil uuendamine enne lennureisi katse 6, siin oma esimesel raketi. Juhised lennata kuvatakse eespool. Allpool lühiülevaade võib leida teie peksmise Õppida 2 Lennata mängu 16 päeva!

Reis Katse 8 – Saada punkte, sest sa ei saa Kaldtee järgmine lend. Õhu reisi Katse 7 – Enne katse 7 Raketi kütust saab , osta 3 näpunäiteid siin. Reis Katse 16 – saada oma lõpliku poolt maxing läbi oma raketi energia. Selle tulemusena Valguse Max ja Bringer Mängud peetakse saada üks välja pingviin pigem.

vajutad tavalise vee kõht kiiresti rohkem kui piisavalt oma penguin, et põrgatama varundada. Purilennuki, tuleb enne reisi 4. Purilennuki pakub teile suurepäraseid lennu kohta kuni reisi ja purilend vett.

rocket sa tõukejõu lisaks üles õhku kõrgus eelised glide vesi. Õhu reisi Katse 5 – Hangi kaks täiendavat kiirendus näpunäiteid ja ramp kõrgus tasandil. Lennu Katse 3 – Upgrade üks tase, Kaldtee, ja üks ilmastikukindluse.

Reis Katse 15 -, Et teie Raketi uprade, 3 üksuste Kiirendus ja 2 andmed Raketi bensiini. Lennu Katse 11 – Max välja oma Purilennuki ja kaks lähemalt Raketi bensiin seejärel liigutage 20. Pildil purilennuki muljet kirje pikkus.

Pildil pingviin edasi 6000m. Kogu praegune versiooniuuendusi see lõpuks on lihtne täita. Pildil oma pingviin lendab oluliselt ja kiiresti uus Õhu-ja Purilennuki uuendamine sobitatud viimase Raketi uuendamine, see on reha raha!

Lähenemisviisi peale etapp 50. Pildil pingviin surpases 4200m pikkus nii maksimaalne Purilennuki ja raketi uuendamine, mis tõendavad, hirmuäratava. Lennu Katse 13 – Sõita ilma uuendamine taas. Õppida 2 Lennata muidugi! Õppida 2 Lennata saab edetabel, Kongregate on kergejõustik ja racing-kategooria ja funktsioonid näinud rave suur hasartmängude saitidele Armor Mängu pealkirjad ja Newgrounds. Alusta mängud ümber, enne kui Õppida 2 Lennata populaarne mäng pealkirju nagu Kangelane ja Hedge-Orikas Alustada tõendavad hea online mängu mängima fännid.

Kuidas viia läbi ma lendan see pingviin! Õppida 2 Lennata Mängu pealkirjad online. See mäng on Kongregate – nautida rohkem tasuta mäng pealkirjad oma kodulehel. Lennu Katse 9 – Osta purilennuki ja kolm lisapunkte Atmosfääri vastupanu. Reis Katse 10 – Maksma kolm rohkem punkte Kiirendus. Reis Katse 12 – oma raketi tasemel ja lähenemise peale 35 olles eelnevalt saavutanud etapp 20 saavutusi.

Õhk reisi-Katse 2 – üks tase, Kiirendus. see on lihtne uuendada muutujate pingviinid reisi ja seadmed. Pärast lendu 4 te saada täiendavat raha, täites lugematuid saavutusi palju. Kui teil on saavutatud saavutusi igas etapis, liikuda, peale ühe. Rehvide optimeeritud jooksvalt on madal nõuded autojuhtimise ajal ja ka vähendada kütuse tarbimist.

Trois semaines de luttes au CHU de Nantes -energia tarbimist oli 40 kWh/100 kombineeritud metropoli/maantee tekitama, mis vastab bensiini majanduse 84 galloni bensiini – MPGe – (2.8 L/100 km; 101 mpg imp). BlueEFFICIENCY on termin tööle Mercedes-Benz rida meetmeid, mis vähendavad kütuse CO2 heitmete ja tarbimise. Mike Szostech. “Mercedes-Benz B-Class Electric power Drive starti 2015”. Minu elektriauto foorumites.