24Dec

Kushner Ühingu $285 Miljonit Deutsche Bank Laen Tuli Lihtsalt Enne Valimiste Päeva

lubadus, mis üldjuhul tagatud , on vahel läbi laenaja ja võlgnik. Garanteeritud laenu kelmuse teeb tähe krediidi eeldada, et nad ainult laenuandja, mis aitavad võimalus. Ta väidab, et Kushner ja tema vend, Joshua, “tulevad olla käendajatele” alusel (edaspidi “nonrecourse nikerdama-.” Selliseid garantiisid laenu vaikimisi .

Valge Elukoht, vastuseks probleeme , selgitatud kinnitus, et Kushner “on recuse igast eelkõige seotud konkreetsete ülesannete Deutsche on .” Deutsche ja Kushner Laenuandja keeldus kommenteerida. Leviev on firma ütles, et avalduse Selle pärast, et Leviev “suhe” Putin, kuid on täidetud teda “mõned korrad.” Leviev on kinnitus selgitas ta oli tema usk, et “Mr.

2008. Aastal lõppenud aasta pärast hoone ostu, Leviev kutsutud Trump, et tema Madison Avenue kauplusesse, ultra-high-end loomist nimetatakse Leviev Ehted, kus nad ühiselt olid pildistatud, Leviev kinnitus. President Laurent Morali selgitas, et vara hüvitiste kõrgendatud järsult “eesmärk: hoone on dramaatiline pööre. Leviev soovitatav York Times hoone eest maksma, et ta oli “õige” vene President Vladimir Putin, üldiselt läbi tema mõjukas Juudi corporation ex – Nõukogude Liidu.

laenu pakkuja, Deutsche , oli läbirääkimiste federal home loan pettuse ja tasud staatust reguleerivate asutuste, et siis saavat praktiline vene rahapesu skeem. Kui Trump on peamine laenuandja, kaasasoleva raha, et teda, kui eri balked juures .

Nad “halb poiss” klauslid, kuidas laenu pakkuja võib pöörduda käendaja vastutab olukorras, sisaldavad pettuse, väära raha või vabatahtliku kohatu. Washingtoni funktsioone teatas, et uurijad juhtub olema kompavad Kushner on erinevad detsember kohtumised vene suursaadik Sergei Kislyak ja vene pankur Sergei Gorkov, suhteline meeles Vnesheconombank, pidev riigi arengut .

Leviev lootis Trump Moskvas allahindluste kohaselt Kommersant, vene ajaleht. 23, rahvademokraatlik küsis Deutsche, mida ta sai oma interjööri läbivaatamise kohta, kas Trump võib sisaldada saanud ebaõige vene vahendite ülekanded.

nii see on, sa oled ‘kohutav poiss” ja ei midagi , teil on vähe või üldse mitte muretsema,” selgitas James Schwarz, kinnisvara advokaat sellistes tingimustes. Deutsche Bank laenude Trump ja tema pereliikmete kontrolli all.

Übersicht über die vorkolonialen Staaten und Herrschaftsbereiche AfrikasDeutsche Bank pakett oli üks paljudest Kushner orkestreeritud enne sisselogimisel Hele Maja. valimiste, Kushner juggled kohustused Trump tööjõu ja tema, kui ta Valge Vara. Kushner oli oluline seisukoha presidendivalimiste reklaamikampaania oma isa-in-eeskirjad, Donald Trump.